Loading...

Dekoratívne práškové farbivo Fractal – cyklámen 1,6 g - Fractal

nie na konzumáciu nie na konzumáciu

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmot za sucha nebo kreslení za mokra (odměřené množství barvy zakápneme alkoholem).

Na sklade > 10 ks
U vás 7.10.2026

5,10 €
318.8 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 006,00 recenzie)
97 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Jemne mletá potravinárska farba určená na povrchové farbenie a tieňovanie kvetov z modelovacích hmôt nasucho alebo na kreslenie na mokro (odmerané množstvo farby zakvapkáme alkoholom). Farba je netoxická, odporúčame ju však používať predovšetkým na farbenie menších cukrových kvetov a marcipánových ozdôb, ktoré sa ďalej nekonzumujú. Nie je vhodná do krémov ani na farbenie hmôt. Slúži predovšetkým na dekoratívne účely a je označená ako "netoxická - nejestná". Zloženie: E124, E127, E133, E171

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 1,6 g

Zloženie produktu

E124, E127, E133, E171

Výrobná spoločnosť
Fractal Colors Ltd.
Erkel Ferenc utca 26/1 Pest 2141
order@fractalcolors.com
www.fractalcolors.com

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Potravinárske práškové farbivo (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivá (E122, E102, E110). Obsah čistého farbiva: 9,0 ± 0,5 %. Návod: Časť o

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske práškové farbivo (5 g) červeň malinová 3221 dortis - AROCO

Zloženie: nosič (E514), farbivo (E122). Obsah čistého farbiva: 4,8 ± 0,5 %. Návod: Časť obsahu vrecka

1,00 €
20 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlá prášková farba Fractal - Burgundy (1,5 g) 6253 dortis - Fractal

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľov

5,10 €
340 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Rozpustné farbivo Cherry Wood 10 g - Ja latarte

Vodou rozpustné farbivo CHERRY WOOD dodá dezertom hlboký červeno-hnedý odtieň s nádychom teplého d

4,80 €
48 € / 100g

Na sklade > 10 ks